Az idén oklevelet szerzett technikusainkat és informatikusainkat köszöntjük

technikusavato280180

Iskolánkban hagyomány, hogy minden évben egy szép ünnepségen köszöntjük az oklevelet szerzett technikusokat és informatikusokat.

A járványhelyzet miatt ebben az évben csak a diákok vehetnek részt az ünnepségen. Szeretnénk azonban, ha a szülők és hozzátartozók is részesei lennének ennek a fontos pillanatnak, ezért az ünnepséget június 18-án pénteken 08:00-tól élőben közvetítjük Facebook-oldalunkon. Az eseményt 3 felvonásban tartjuk meg: elsőként a gépészek, majd az informatikusok, a harmadik részben pedig az érettségire épülő, illetve a felnőttképzésben részt vevő diákjaink vehetik át ünnepélyes keretek között az oklevelüket.

Aki lemarad az élő közvetítésről, utólag vissza tudja majd nézni a videókat Facebook-oldalunkon.

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot