Különdíjat kaptak kilencedikes diákjaink

A csapat a VII. Szegedi Innovatív Informatikai Verseny országos döntőjében remekelt.

Korábban már írtunk róla, hogy a Szegedi Tudományegyetem Informatikai Intézete hetedik alkalommal hirdetett versenyt a középiskolás diákok számára. A verseny célja az volt, hogy lehetőséget adjon a tehetséges és kreatív középiskolás diákoknak, hogy a műszaki informatika vagy a szoftverfejlesztés területén elért eredményeiket bemutathassák és megmérettessék.

Iskolánk 9.C osztályos csapata végül a verseny informatikai szekciójának különdíját nyerte el a saját fejlesztésű DiMeTe információs rendszerrel. A pályamunkát a diákok azért hozták létre, hogy a tanárok munkáját próbálják segíteni az online oktatás során.
A csapat tagjai: Balla Tamás, Gál Bence, Géczi Kornél, és a felkészítő tanáruk Hagymási Gyula tanár úr.

Gratulálunk ehhez a nagyon szép eredményhez!

A pályamunkát itt lehet megtekinteni:

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×

erettsegireepulo

Már jelentkezhetsz érettségire épülő nappali képzésünkre!

Kattints IDE a részletekért!