Végzős diákjainkat köszöntjük

Minden középiskolás életében mérföldkőnek számít a szalagavató. A készülődésre, a táncokra és a közös élményekre évekkel később is örömmel gondolnak vissza diákjaink.

A koronavírus-járvány miatt az idei tanévben sajnos nem tudtuk megtartani szalagtűző ünnepségünket. Nem szeretnénk azonban emlékezetes pillanatok nélkül hagyni tanítványainkat, ezért február 26-án, pénteken a járványügyi szabályok betartásával, rendhagyó, közönség nélküli „szalagavatót” tartunk iskolánkban.

A tanórák keretein belül minden osztályt egyesével köszönt majd osztályfőnökük és iskolánk vezetősége. Habár a szülők és a rokonok személyesen nem vehetnek részt a „szalagavatón”, az online térben azonban követhetik a végzősök köszöntését, hiszen Facebook-oldalunkon élő közvetítéssel készülünk.

Az élő kapcsolásra az alábbi időpontokban kerül sor:

12. A - 08:30
12. B - 09:20
12. C - 10:10
12. D - 11:05

Aki lemarad az élő közvetítésről, utólag vissza tudja majd nézni a videókat Facebook-oldalunkon.

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×

erettsegireepulo

Már jelentkezhetsz érettségire épülő nappali képzésünkre!

Kattints IDE a részletekért!