Kiváló mechwartos eredmények

Korábban már írtunk arról, hogy iskolánk két csapata is továbbjutott a Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny országos döntőjébe. A versenyt a járványügyi helyzett miatt online valósították meg. A február 20-i döntő fordulón kiváló eredményeket értek el diákjaink.


2. helyezett lett a "NullExpression" nevű csapat, amelynek tagjai: Pap Sándor Dániel 11.B, Szabados Gergő 11.C, Urbán Tamás 11.C, a csapat felkészítő tanára Péter Miklós tanár úr.
5. helyezetés ért el a "Csapatnév, vagy amit akartok" nevű csapat, amelynek a tagjai: File Tibor 12.B, Bíró Bence 12.B, Szabó Gyula 12.B, a csapat felkészítő tanárai Kertész János Andrásné tanárnő és Hagymási Gyula tanár úr.

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak!

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×

erettsegireepulo

Már jelentkezhetsz érettségire épülő nappali képzésünkre!

Kattints IDE a részletekért!