Air Quality Map szavazás

Kedves Diákok és Kollégák!

Kérlek támogassátok diákjaink Air Quality Map projektjét egy szavazattal! Szavazni a cikk alatti lévő linkre kattintva lehetséges. De beszéljenek most az ő soraik:

"A tanév elején kezdtünk bele Mechwartos évfolyamtársammal Dremák Gergővel egy kutatásba, amit az iskolával együttműködő Debreceni Egyetemen végeztünk Dr. Ujvári Balázs vezetésével. Egy valós idejű levegőminőség monitorozó rendszert fejlesztettünk, amivel korábban a 28. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Versenyen II. helyezést értünk el. Ugyanezzel a projekttel indultunk a Budapest Bank Jövőért Álmodók pályázatán ahol a 10 legjobb pályázat között lehetőségünk van megnyerni az 1 millió forintos közönségdíjat a projekt felgyorsításához és folytatásához. Szeretnék megkérni mindenkit, hogy tekintse meg és ha úgy gondolja egy szavazattal támogassa a projektünket. A pályázatunk neve: Air Quality Map"

Ide kattintva lehet szavazni a diákjaink projektjére. 

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot