Mechwart Nyílt Napok

 2019. november 25-én, november 26-án valamint november 28-án 8:00 órai kezdettel a Debreceni Szakképzési Centrum Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma nyílt napokat tartott, melyeket hatalmas érdeklődés övezett.    

Az érdeklődők körbejárhatták a Debreceni Szakképzési Centrum Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziumának épületét, megismerkedhettek az iskolánk által nyújtott képzésekkel, a színes diákélettel, a két tanítási nyelvű osztályainkkal, a gépgyártástechnológiai technikus, mechatornikai technikus és a informatikai rendszer-és alkalmazás-üzemeltető technikus képzéseinkkel valamint a duális képzéseink által nyújtott lehetőségekkel.

A Nyílt Napról készült képek elérhetőek a GALÉRIÁBAN és az iskolánk facebook oldalán!

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot