Mi a pálya? Műszaki pályaválasztó kiállítás

2019. november 26-án került megrendezésre a Mi a pálya? Műszaki pályaválasztási fesztivál, a Debreceni Egyetem Sporttudományi Oktatóközpontjában. Az eseményen a Debreceni Szakképzési Centrum Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma is bemutatkozott. 

A fesztivált hatalmas érdeklődés kísérte, a Debreceni Szakképzési Centrum tagintézményei mellett iskolánk is bemutatkozott. Az érdeklődők a Szakképzés utcájában elhelyezkedő standunknál megismerkedhettek az iskolánk által nyújtott képzésekkel, a színes diákélettel, a két tanítási nyelvű osztályainkkal, a gépgyártástechnológiai technikus, mechatornikai technikus és a informatikai rendszer-és alkalmazás-üzemeltető technikus képzéseinkkel valamint a duális képzéseink által nyújtott lehetőségekkel. 

A MI a pálya? Műszaki pályaválasztási fesztiválról készült képeket a Galériában, valamint iskolánk facebook és instagram oldalán lehet megtekinteni.

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot